Lakování alu kol

Lakování alu kol se věnujeme více jak 20 let. Naším cílem je alu kola vrátit pokud je to možné do původního stavu. Jeli poškození alu kola opravitelné v místě poškození, opravu provádíme formou rozstřiku - což je použití originální barvy a krycího laku. Takové místo opravíme technikou rozstřiku a následného rozleštění vrchního, krycího laku. Tento způsob lakování se týká klasické, mokré metody.

Další možností jak nalakovat alu kola je použití práškové barvy. Prášková barva je dnes běžně používána výrobci alu kol - ne všichni tuto metodu používají. Prášková barva je zjednodušeně řečeno barevný  prášek, který se následně na alu kole při určité teplotě spojí v hladký povrch. Při práškovém lakování používáme několik našich odstínů, které si naši zákazníci nejvíce žádají. 

U práškové barvy nelze provádět dodatečné rozstřiky, jako u mokré barvy. Práškové lakování je levnější, mokré lakování je přesnější co se týká použití stejné barvy, jako je na původním alu kole. 

Lakování alu kol je specifická individuální práce. Z tohoto důvodu Vám cenu sdělíme až při osobní konzultaci. Tel. 608 44 55 11.